پچکورد فیبر نوری

 

PIC NAME Size
 Patchcord1 (1)

Patch Cord Fiber Optical SC-SC Single Mode

پچ کورد فیبرنوری سینگل مود دابلکس SC-SC

1M , 2M , 3M 5M ,10 M , 15 M

 Patchcord1 (2)

Patch Cord Fiber Optical SC-SC Multi Mode

پچ کورد فیبرنوری مالتی مود دابلکس SC-SC

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M

 Patchcord1 (3)

Patch Cord Fiber Optical SC-LC Single Mode

پچ کورد فیبرنوری سینگل مود دابلکس SC-LC

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M

 Patchcord1 (4)

Patch Cord Fiber Optical SC-LC OM2

Multi Mode

پچ کورد فیبرنوری مالتی مود دابلکسOM2 SC-LC

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M

 Patchcord1 (5)

Patch Cord Fiber Optical SC-LC OM3

Multi Mode

پچ کورد فیبرنوری مالتی مود دابلکسOM3 SC-LC

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M

 

Patch Cord Fiber Optical LC-LC Single Mode

پچ کورد فیبرنوری سینگل مود دابلکس LC-LC

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M

 Patchcord1 (7)

Patch Cord Fiber Optical LC-LC Multi Mode

پچ کورد فیبرنوری مالتی مود دابلکس LC-LC

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M

 Patchcord1 (8)

Patch Cord Fiber Optical FC-LC Single Mode

پچ کورد فیبرنوری سینگل مود دابلکس FC-LC

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M

 Patchcord1 (9)

Patch Cord Fiber Optical ST-ST Multi Mode

پچ کورد فیبرنوری مالتی مود دابلکس ST-ST

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M

 Patchcord1 (10)

Patch Cord Fiber Optical SC-ST Single Mode

پچ کورد فیبرنوری سینگل مود SC-ST

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M
 Patchcord1 (11)

Patch Cord Fiber Optical ST-ST Single Mode

پچ کورد فیبرنوری سینگل مود ST-ST

1M , 2M , 3M  5M ,10 M , 15 M