مدیاکانورتور

مدیاکانورتور

مدیاکانورتور

 

 

demohs122

مدیاکانورتور Media Converter

مدیاکانورتورها در مدل های مختلف تک پورت با سرعت های 100 و 1000 مگابیت برثانیه، دو پورت و 4پورت با سرعت 100 مگا بیت بر ثانیه قابل ارائه است .

مدیاکانوتورها سیگنال شبکه  10/100/1000 mbps را جهت ارسال روی کابل فیبرنوری Single Mode  یا Multi Mode اماده می کنند . این محصولات توانایی ارسال سیگنال شبکه بر روی فیبرنوری از 2km  تا 20km ( در موارد سفارشی و خاص تا 100km ) را دارند.انتقال سیگنال روی کابل فیبر به صورت Duplex Fiber  یا Simplex Fiber بسته به مدل مدیا کانورتر انجام می شود . این محصولات دارای توانایی تشخیص سیگنال شبکه از روی کابل به صورا MDI/MDI-X می باشند .قابلیت ارسال و دریافت سیگنال های شبکه با سوئیچ های استاندارد و نیز قابلیت اتصال به پورت فیبرنوری استاندارد از دیگر مزایای این نوع محصولات است.

مدیا کانورتورها به صورت plug & play بوده و نیازی به پیکربندی  نرم افزار ندارند و با کمک نشانگرهای نوری تعبیه شده در آن عیب یابی به راحتی انجام می گردد. عدم نیاز به تنظیمات در سایت باعث شده که نصب و راه اندازی این محصولات به سادگی امکان پذیر شود. مهمترین قابلیت این محصولات که آن را از دیگر محصولات موجود جدا می سازد، دسته بندی آن ها بر اساس کارکرد در محیط های نامتعارف دمایی و صنعتی می باشد.

فروش انواع مدیا کانورتور های Planet

 

media3

  • لیست مدیاکانورتور های planet

Product No

Product specification

GT- 802

/100/1000 Base-T to 1000 Base-SX Gigabit Converter

GT-802S

/100/1000 Base – T to 1000 Base-lX Gigabit Converter (single mode)

GT-806A15

100/1000 Base- T to WDM Bi-directional Fiber Converter – 1310 nm – 15KM

GT-806B15

//100/1000 Base – T to WDM Bi-directional Fiber Converter/ 1550 nm / 15KM

GT-806A60

/100/1000 Base – T to WDM Bi-directional Fiber Converter / 1310nm / 60KM

GT-806B60

/100/1000 Base – T to WDM Bi-directional Fiber Converter / 1550 nm / 60KM

GT-805A

10/100/1000 Base – T to mini GBIC (SFP) Converter

 

فروش انواع مدیا کانورتور های B & C

 

media4

فروش انواع مدیا کانورتور های SAE

 

media5

  • لیست مدیا کانورتورهای SAE

Product No

Product Specification

Kind

SAE-10-SSC-20

1 Port RJ45 10/100 , 1 Port Fiber SC Simplex ; 20KM

single mode

SAE-10-SSCD-20

1 Port RJ45 10/100 , 1 Port Fiber SC Duplex ; 20KM

single mode

SAE-100-SSC-20

1 Port RJ45 100/1000 , 1 Port Fiber SC Simplex ; 20KM

single mode

SAE-100-SSCD-20

1 Port RJ45 100/1000 , 1 Port Fiber SC Duplex; 20KM

single mode

SAE-10-MSC-2

1 Port RJ45 10/100 , 1 Port Fiber SC Simplex ; 20KM

Multi mode

SAE-10-MSCD-2

1 Port RJ45 10/100 , 1 Port Fiber SC Duplex;, 20KM

Multi mode

SAE-100-MSC-2

1 Port RJ45 100/1000 , 1 Port Fiber SC Simplex ; 20KM

Multi mode

SAE-100-MSCD-2

1 Port RJ45 100/1000 , 1 Port Fiber SC Duplex; 20KM

Multi mode